Nasz zespół

Jesteś tutaj:

Nasz zespół

Na przestrzeni prawie 20 lat pracy na rzecz naszych klientów, wspólnie wypracowaliśmy rozwiązania i metody, które są gwarancją jakości świadczonych usług i gwarancją dotrzymania wyśrubowanych terminów.

W trosce o wysoką jakość usług księgowych oraz kadrowo-płacowych, dbamy aby nasz zespół składał się z osób o wysokich kwalifikacjach, wykształceniu kierunkowym i wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały uzyskanymi dyplomami i certyfikatami.


Zespół, bez wątpienia jest naszą największą wartością

Dlaczego my?

Do swojej pracy podchodzimy z zamiłowaniem oraz rzetelnością. Z myślą o Naszych Klientach doskonalimy wiedzę i umiejętności.

Rzetelność danych finansowych, bezpieczeństwo, wysoka jakość komunikacji, nowoczesne narzędzia informatyczne, otwartość na potrzeby Klienta, to fundament długoletniej dobrej współpracy…

 bo dobra jakość to podstawa zaufania.

Joanna Nowak

Prezes Zarządu

• Gruntowne wykształcenie z zakresu Rachunkowości i Podatków

• Wieloletnie doświadczenie zawodowe

• Wiedza poparta praktyką

Doświadczenie

1988 – 1992 Praktyka zawodowa

1993 – 2003 Główny Księgowy
Wieloletnia praktyka zawodowa w znaczących firmach z kapitałem polskim i zagranicznym o zróżnicowanych profilach działalności
Zarządzanie wieloosobowymi zespołami pracowników

2004-01-01 Rozpoczęcie działalności gospodarczej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

2007-01-01 Przekształcenie działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego

2012-04-04 Połączenie ze spółką prawa handlowego z sektora usług księgowych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, rynek NEW CONNECT Akcjonariusz zarządzający

2017-03-01 Wznowienie działalności Spółki:
Kancelaria Księgowo-Podatkowa PARTNER Sp. z o. o.

Świadectwo Kwalifikacyjne Nr 21877/01 Zobacz

Oddaję do Twojej dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu firmą – od jednoosobowej działalności gospodarczej – po firmę notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wierzę, że moje doświadczenie będzie pomocne w rozwoju Twojego biznesu. Zadbam, aby decyzje biznesowe, które przyjdzie Ci podejmować były oparte na rzetelnych i konkretnych danych finansowych.

Moja wiedza i zaangażowanie pomoże Ci rozwiązać trudności, z którymi stykasz się na co dzień prowadząc własny biznes. Dostosuję nasze rozwiązania i model współpracy do Twoich potrzeb.

A Ty… skoncentruj się na swoim biznesie i osiągaj sukcesy!

 

Zapraszamy do współpracy!

podpis